valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında makam almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) olta zarfında hileışveriş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışveriş yetişmek sinein oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışveriş yetişmek o denli zahmetsiz bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden işlem bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda henüz okkalı silah gücü üzere hilelere esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu henüz yavuz oynamanızı sağlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere makam verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile makam verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içerisinde makam düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında makam düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu sinein sineine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok nispet gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte olta bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere açıklamak sinein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu mekanizma hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak sinein daim yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her çağ bir usul bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam düz duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında veya oyunda makam düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolma sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara lafız üzere görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç kabul etmek veya bir nesneyi nişan kabul etmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin otomatik olarak bünyelması mealına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://turkiyesohbet.name.tr/ https://sungercesitleri.name.tr/ https://trafiksigortasi.name.tr/ https://turkiyeteknikservis.name.tr/ https://tasarimcigrafiker.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma