Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kesiksiz giriş yapan ve uyma fail biriyseniz, örneğin 2 gün önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çhileındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir denetleme de arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma fail yakınlarımızdan denetleme sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere uyma ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğu kez kullanıcı adınızı değfiiltirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun esaslıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde arsa vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Takipçi arttırmak için kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğu kez Instagram kontaksı istediği için şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çbuyurmak için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, uymaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişdobra farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Nite Anlayışsız Karşıır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen zevat için ne günah ki çok çokça metot bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok çokça payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek haddizatında diğer kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Yöntem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi değfiiltirin ve takkadak ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yöntem: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tahmin şifreniz değfiiltiğinde veya kullanıcı adınız değfiiltiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değfiiltirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değfiiltirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değfiiltiren sen değilsen, hesabını güvene hile” ya da bazı “değfiilikliği gelişememiş hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız amma çoğu kez saldırganlar elektronik posta adresini değfiiltirdiği için sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “asayiş kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://turkiyesohbet.name.tr/ https://sungercesitleri.name.tr/ https://trafiksigortasi.name.tr/ https://turkiyeteknikservis.name.tr/ https://tasarimcigrafiker.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma